Collega's van OBS De Cirkel

Directeur

Anke van der Lee
Aanwezig dinsdag, woensdag en donderdag
ankevanderlee apestaart saamscholen punt nl

 

Leerkrachten

Groep 1

Linda van der Heijden lindavanderheijden apestaart saamscholen punt nl
Annika Kuijt  annikakuijt apestaart saamscholen punt nl

Groep 2/3

Sanne van der ven  sannevanderven apestaart saamscholen punt nl 

Astrid Claassen

astridclaassen apestaart saamscholen punt nl
Inge Furer (LIO student) ingefurer apestaart saamscholen punt nl%C2%A0

 

Groep 3/4

Simone Hubers simonehubers apestaart saamscholen punt nl
Tom Manders (LIO student) tommanders apestaart saamscholen punt nl

 

Groep 5/6

Yvonne Klotz yvonneklotz apestaart saamscholen punt nl
Lindsay Koster lindsaykoster@saamscholen.nl

 

Groep 7/8

Jeroen Smulders jeroensmulders apestaart saamscholen punt nl

 

Onderwijs ondersteunend personeel

Intern begeleider

Ilse Langenhuijzen
Aanwezig op dinsdag en donderdag
ilselangenhuijzen apestaart saamscholen punt nl

 

Onderwijsassistente

Marielle Morency  mariellemorency apestaart saamscholen punt nl

 

Docent Humanistische vorming

Sandra Meijer

 

Concierge

Huub Coeymans  huubcoeymans apestaart saamscholen punt nl

 

Administratief medewerkster

Moniek van der Dungen  moniekvanderdungen apestaart saamscholen punt nl

 

Studenten

Wij zijn een opleidingsschool, wat inhoudt dat wij elk jaar en met veel plezier studenten ontvangen. Zij ondersteunen ons en zijn daarbij een bron van inspiratie en kennis. Zo leren ook wij samen, met en van elkaar. De leerkrachten van De Cirkel leveren graag een bijdrage aan de ontwikkeling van studenten die in het onderwijs willen werken. Via deze studenten en de scholen waar zij studeren, komen wij weer in aanraking met nieuwe ontwikkelingen in het onderwijs. Onze leerkrachten zijn geschoold om studenten te begeleiden.

Schoolwebsite door SchouderCom
Cookies voorkeuren